Chineselens Optics zal uw meest betrouwbare fabrikant van optische producten zijn in de komende 10 jaar
cilindrische lensbulten (1)

Fabrikant van cilindrische lenzen in China

Ons bedrijf biedt een breed scala aan cilindrische lenzen die voor verschillende toepassingen kunnen worden gebruikt. We hebben besproken of u een standaard stocklens of een op maat gemaakte lens nodig heeft. Onze lenzen kunnen worden gecoat met een antireflecterende (AR) coating voor verbeterde NIR-transmissie, doorgaans tussen 450-900 nm. Op aanvraag zijn ook andere soorten coatings mogelijk.
Om de hoogste kwaliteit te garanderen, worden al onze lenzen getest door onze ervaren technici in ons geavanceerde metrologielaboratorium. Het zorgt ervoor dat elk onderdeel aan onze strenge normen voldoet. Ons technisch verkoopteam is meertalig en staat klaar om u te helpen bij het vinden van de beste oplossing voor uw behoeften. Laat ons u laten zien hoe onze hoogwaardige cilindrische lenzen en uitzonderlijke service uw instrumentatie- en supply chain-ervaring kunnen verbeteren.

Cilindrische lenscategorie

Een cilindrische lens is een optische lens die gewoonlijk wordt gebruikt om binnenkomend licht te focusseren, condenseren of uit te breiden. In tegenstelling tot een typische sferische lens met twee gebogen oppervlakken, heeft een cilindrische lens slechts één cilindrisch oppervlak. Het zorgt ervoor dat het licht in een enkele dimensie of as wordt gefocusseerd. Cilindrische lenzen worden vaak gebruikt in lasertechnologie, zoals het uitbreiden van de output van een laserdiode tot een symmetrische straal. Ons bedrijf biedt verschillende vormen cilindrische lenzen, waaronder rechthoekig, vierkant, staafvormig of rond. Deze vormen worden algemeen aanvaard door fabrikanten van laserdioden of scanners. Deze lenzen kunnen variëren van 1,2 mm tot 350 mm, en de gebruikte materialen kunnen glas of kristal zijn, zoals BK7, UVFS, silicium en CAF2. Het is belangrijk op te merken dat de vlakheid van cilindrische lenzen cruciaal is voor hun prestaties. We gebruiken een bolvormig sjabloon om de randen te controleren en kunnen ZyGo-graphics leveren.

pcx cilindrische lenzen k9
K9 plano-convexe cilindrische lenzen
pcx cilindrische lenzen uv
UVFS plano-convexe cilindrische lenzen
pcv cilindrische lenzen k9
K9 plano-concave cilindrische lenzen
pcv cilindrische lenzen uv
UVFS plano-concave cilindrische lenzen
pcx cilindrische lenzen caf2
CaF2 plano-convexe cilindrische lenzen
acromatische cilindrische lenzen
Achromatische cilindrische lenzen
positieve en negatieve cilindrische lens

Aangepaste cilindrische lenzen van Chineselens

Cilinderlenzen zijn met precisie gemaakte optische componenten die essentieel zijn voor verschillende toepassingen, van wetenschappelijk onderzoek tot industriële productie. Deze lenzen worden gemaakt door optisch glas in een cilindrische vorm te gieten of te snijden en het vervolgens te polijsten, te coaten en te inspecteren op de juiste sterkte en prestaties. Het productieproces van cilinderlenzen is arbeidsintensiever dan dat van sferische lenzen, maar de resultaten zijn de moeite waard.
Bij Chineselens gebruiken we de modernste apparatuur en technieken om snel en efficiënt cilinderlenzen van hoge kwaliteit te produceren. Dankzij onze snelle polijstmachines kunnen we lenzen tien keer sneller produceren dan traditionele methoden, terwijl we strenge kwaliteitscontrolenormen handhaven. Hierdoor kunnen we op maat gemaakte cilinderlenzen aanbieden die aan verschillende behoeften voldoen, waaronder glassoorten, radii en vormen.

Waarom kiezen voor onze cilindrische lenzen?

Hoge precisie

Hoge precisie en nauwkeurigheid bij het vormgeven en polijsten van de lenzen zorgen ervoor dat het eindproduct aan uw exacte specificaties voldoet en volgens de hoogste standaard presteert. Dit is vooral belangrijk voor beeldvorming met hoge resolutie of nauwkeurige laserfocusseringstoepassingen.

Meerdere opties

We bieden een breed scala aan brandpuntsafstanden voor onze cilindrische lenzen, zodat u de juiste lens voor uw specifieke toepassing kunt kiezen. Wij hebben de perfecte lens voor u, of u nu een korte brandpuntsafstand nodig heeft voor groothoekopnamen of een lange brandpuntsafstand voor toepassingen met een sterke vergroting.

Hoogwaardige coatings

We kunnen onze cilindrische lenzen voorzien van verschillende coatings om hun prestaties te verbeteren. Dit kunnen antireflectiecoatings zijn om schittering en lichtverlies te verminderen, of beschermende coatings om de weerstand van de lens tegen omgevingsfactoren te vergroten.

Ruim aanbod aan materiaal

Onze cilindrische lenzen zijn verkrijgbaar in een breed scala aan materialen, waaronder glas, plastic en gesmolten silica. Hierdoor kunt u het beste materiaal voor uw toepassing kiezen op basis van kosten, gewicht en duurzaamheidsfactoren.

Deskundige ondersteuning

Onze cilindrische lenzen kunnen op maat worden gemaakt voor specifieke toepassingen. Of u nu een specifieke maat, vorm of coating nodig heeft, wij kunnen een lens maken die aan uw eisen voldoet.

Kostenefficiënt

Cilindrische lenzen zijn een kosteneffectieve oplossing voor veel optische systemen, waardoor ze een aantrekkelijke optie zijn voor commerciële en onderzoekstoepassingen.

Toepassingen van cilindrische lenzen

Cilindrische lenzen hebben een verscheidenheid aan toepassingen, waaronder:
1. Laserscannen en printen: Ze worden gebruikt om laserstralen in lijnvorm te focusseren om op een oppervlak te scannen of af te drukken.
2. Optische metrologie: ze worden gebruikt om de vorm, grootte en oppervlakteruwheid van objecten te meten.
3. Medische beeldvorming: Ze worden gebruikt bij endoscopie en andere medische beeldvormingstechnieken om duidelijke beelden van inwendige organen te produceren.
4. Projectiesystemen: Ze worden in projectoren gebruikt om een rechthoekig beeld te produceren uit een ronde lichtbron.
5. Industriële inspectie: Ze worden gebruikt in machine vision-systemen om de afmetingen van objecten op een productielijn te inspecteren en te meten.
6. Astigmatismecorrectie in de oogheelkunde.
7. Op andere gebieden van wetenschap en technologie, zoals microscopie, astronomie en holografie.

cilindrische lenzen

Veelgestelde vragen

Cilindrische lenzen worden gebruikt in een verscheidenheid aan toepassingen, waaronder beeldvorming, lasersystemen en optische detectie. Ze worden gebruikt om astigmatisme te corrigeren en om verschillende soorten vervormingen in een beeld te creëren.

Er zijn twee hoofdtypen cilindrische lenzen: convergerende en divergerende. Convergerende lenzen worden gebruikt om licht te focusseren, terwijl divergerende lenzen worden gebruikt om licht te verspreiden.

Cilindrische lenzen kunnen worden gemaakt van een verscheidenheid aan materialen, waaronder glas, plastic en gesmolten silica. Elk materiaal heeft zijn eigen voor- en nadelen, zoals kosten, gewicht en duurzaamheid.

Coatings die op cilindrische lenzen worden aangebracht, omvatten antireflectie-, beschermende coatings en coatings die de brekingsindex van de lens veranderen.

Wanneer u een cilindrische lens voor uw toepassing selecteert, moet u rekening houden met de brandpuntsafstand, het materiaal en de coating van de lens. Houd ook rekening met de grootte en vorm van de lens en of het een convergerende of divergerende lens is.

Om een cilindrische lens in een optisch systeem uit te lijnen, moet u ervoor zorgen dat de lens evenwijdig is aan de optische as en gecentreerd in het diafragma.

Ja, cilindrische lenzen kunnen worden gebruikt voor zowel convergerende als divergerende optische systemen.

Om te bepalen of een cilindrische lens ideaal is voor uw toepassing, moet u rekening houden met de brandpuntsafstand, het materiaal en de coating van de lens. Houd ook rekening met de grootte en vorm van de lens en of het een convergerende of divergerende lens is.

 Een cilindrische lens heeft een cilindrische vorm, terwijl een toroïdale lens een toroïdale vorm heeft. Cilindrische lenzen worden gebruikt voor astigmatisme, terwijl toroïdale lenzen worden gebruikt voor andere correcties.

 

Normen voor cilindrische lenzen

Plano Convexe cilindrische lenzen

Item nr.EFL (mm)L(mm)H(mm)R1(mm)BFL (mm)Tc(mm)Te(mm)
GPTZ0604033.906.004.002.021.393.802.00
GPTZ0804033.908.004.002.021.393.802.00
GPTZ0604044.006.004.002.071.653.562.00
GPTZ0804044.008.004.002.071.653.562.00
GPTZ0604055.806.004.003.003.982.762.00
GPTZ0804055.808.004.003.003.982.762.00
GPTZ0806066.358.006.003.283.753.952.00
GPTZ1206066.3512.006.003.283.753.952.00
GPTZ0907077.709.007.003.985.004.092.00
GPTZ1407077.7014.007.003.985.004.092.00
GPTZ1210099.7012.0010.005.015.296.692.00
GPTZ2010099.7020.0010.005.015.296.692.00
GPTZ12101010.0012.0010.005.176.125.882.00
GPTZ20101010.0020.0010.005.176.125.882.00
GPTZ12101212.7012.0010.006.569.864.312.00
GPTZ20101212.7020.0010.006.569.864.312.00
GPTZ15131212.7015.0013.006.567.647.672.00
GPTZ26131212.7026.0013.006.567.647.672.00
GPTZ15131313.7015.0013.007.089.576.272.00
GPTZ26131313.7026.0013.007.089.576.272.00
GPTZ12101515.0012.0010.007.7512.483.822.00
GPTZ20101515.0020.0010.007.7512.483.822.00
GPTZ18161919.0018.0016.009.8214.966.132.00
GPTZ32161919.0032.0016.009.8214.966.132.00
GPTZ18161919.7018.0016.0010.1815.825.882.00
GPTZ32161919.7032.0016.0010.1815.825.882.00
GPTZ12102020.0012.0010.0010.3417.833.292.00
GPTZ20102020.0020.0010.0010.3417.833.292.00
GPTZ17152020.0017.0015.0010.3416.565.222.00
GPTZ30152020.0030.0015.0010.3416.565.222.00
GPTZ15122222.2015.0012.5011.4719.663.852.00
GPTZ25122222.2025.0012.5011.4719.663.852.00
GPTZ12102525.0012.0010.0012.9223.023.002.00
GPTZ20102525.0020.0010.0012.9223.023.002.00
GPTZ22202525.0022.0020.0012.9220.566.742.00
GPTZ40202525.0040.0020.0012.9220.566.742.00
GPTZ18162525.4018.0016.0013.1322.294.722.00
GPTZ32162525.4032.0016.0013.1322.294.722.00
GPTZ28252525.4028.0025.4013.1317.6111.822.00
GPTZ51252525.4051.0025.4013.1317.6111.822.00
GPTZ22203030.0022.0020.0015.5026.285.652.00
GPTZ40203030.0040.0020.0015.5026.285.652.00
GPTZ28253838.1028.0025.4019.6933.726.642.00
GPTZ51253838.1051.0025.4019.6933.726.642.00
GPTZ12104040.0012.0010.0020.6738.282.612.00
GPTZ20104040.0020.0010.0020.6738.282.612.00
GPTZ22204040.0022.0020.0020.6736.994.572.00
GPTZ40204040.0040.0020.0020.6736.994.572.00
GPTZ22205050.0022.0020.0025.8447.364.012.00
GPTZ40205050.0040.0020.0025.8447.364.012.00
GPTZ32305050.0032.0030.0025.8445.526.802.00
GPTZ60305050.0060.0030.0025.8445.526.802.00
GPTZ53505050.8053.0050.8026.2536.5521.622.00
GPTZ90505050.8090.0050.8026.2536.5521.622.00
GPTZ32306060.0032.0030.0031.0156.135.872.00
GPTZ60306060.0060.0030.0031.0156.135.872.00
GPTZ62606060.0062.0060.0031.0143.4025.182.00
GPTZ90606060.0090.0060.0031.0143.4025.182.00
GPTZ53506262.9053.0050.8032.5153.5214.222.00
GPTZ95506262.9095.0050.8032.5153.5214.222.00
GPTZ32307070.0032.0030.0036.1866.545.252.00
GPTZ60307070.0060.0030.0036.1866.545.252.00
GPTZ53507575.0053.0050.8038.7667.4311.482.00
GPTZ95507575.0095.0050.8038.7667.4311.482.00
GPTZ28257575.6028.0025.4039.0772.225.123.00
GPTZ51257575.6051.0025.4039.0772.225.123.00
GPTZ53507575.6053.0050.8039.0767.4412.383.00
GPTZ95507575.6095.0050.8039.0767.4412.383.00
GPTZ22208080.0022.0020.0041.3472.224.223.00
GPTZ40208080.0040.0020.0041.3472.224.223.00
GPTZ82808080.0082.0080.0041.3457.6633.893.00
GPTZ145808080.00145.0080.0041.3457.6633.893.00
GPTZ3230100100.0032.0030.0051.6896.565.223.00
GPTZ6030100100.0060.0030.0051.6896.565.223.00
GPTZ90100100100.0090.00100.0051.6872.5541.633.00
GPTZ145100100100.00145.00100.0051.6872.5541.633.00
GPTZ3230130130.0032.0030.0067.18126.914.693.00
GPTZ6030130130.0060.0030.0067.18126.914.693.00
GPTZ2220150150.0022.0020.0077.52147.603.643.00
GPTZ4020150150.0040.0020.0077.52147.603.643.00
GPTZ3230150150.0032.0030.0077.52147.064.463.00
GPTZ6030150150.0060.0030.0077.52147.064.463.00
GPTZ90100150150.0090.00100.0077.52135.9721.283.00
GPTZ145100150150.00145.00100.0077.52135.9721.283.00
GPTZ3230200200.0032.0030.00103.36197.304.093.00
GPTZ6030200200.0060.0030.00103.36197.304.093.00
GPTZ90100200200.0090.00100.00103.36189.5215.893.00
GPTZ145100200200.00145.00100.00103.36189.5215.893.00
GPTZ2220250250.0022.0020.00129.20247.773.383.00
GPTZ4020250250.0040.0020.00129.20247.773.383.00
GPTZ6260250250.0062.0060.00129.20245.696.533.00
GPTZ9560250250.0095.0060.00129.20245.696.533.00
GPTZ3230300300.0032.0030.00155.04297.553.723.00
GPTZ6030300300.0060.0030.00155.04297.553.723.00
GPTZ6260300300.0062.0060.00155.04296.095.933.00
GPTZ9560300300.0095.0060.00155.04296.095.933.00
GPTZ3230400400.0032.0030.00206.72397.673.543.00
GPTZ6030400400.0060.0030.00206.72397.673.543.00
GPTZ3230500500.0032.0030.00258.40497.743.433.00
GPTZ6030500500.0060.0030.00258.40497.743.433.00
GPTZ3230700700.0032.0030.00361.76697.823.313.00
GPTZ6030700700.0060.0030.00361.76697.823.313.00
GPTZ323010001000.0032.0030.00516.80997.883.213.00
GPTZ603010001000.0060.0030.00516.80997.883.213.00

Plano concave cilindrische lenzen

Item nr.EFL (mm)L(mm)H(mm)R1(mm)BFL (mm)Tc(mm)Te(mm)
GPAZ060403-3.906.004.00-2.02-5.222.002.70
GPAZ080403-3.908.004.00-2.02-5.222.002.70
GPAZ060404-4.006.004.00-2.07-5.322.002.60
GPAZ080404-4.008.004.00-2.07-5.322.002.60
GPAZ060405-5.806.004.00-3.00-7.122.002.40
GPAZ080405-5.808.004.00-3.00-7.122.002.40
GPAZ080606-6.408.006.00-3.31-7.722.003.20
GPAZ120606-6.4012.006.00-3.31-7.722.003.20
GPAZ090707-7.709.007.00-3.98-9.022.003.40
GPAZ140707-7.7014.007.00-3.98-9.022.003.40
GPAZ121009-9.7012.0010.00-5.01-11.022.004.80
GPAZ201009-9.7020.0010.00-5.01-11.022.004.80
GPAZ121012-12.7012.0010.00-6.56-14.022.003.80
GPAZ201012-12.7020.0010.00-6.56-14.022.003.80
GPAZ151313-13.7015.0013.00-7.08-15.022.005.30
GPAZ261313-13.7026.0013.00-7.08-15.022.005.30
GPAZ121015-15.0012.0010.00-7.75-16.322.003.40
GPAZ201015-15.0020.0010.00-7.75-16.322.003.40
GPAZ211919-19.0021.0019.00-9.82-20.322.007.90
GPAZ381919-19.0038.0019.00-9.82-20.322.007.90
GPAZ171520-20.0017.0015.00-10.34-21.322.004.70
GPAZ301520-20.0030.0015.00-10.34-21.322.004.70
GPAZ151222-22.2015.0012.50-11.47-23.522.003.50
GPAZ251222-22.2025.0012.50-11.47-23.522.003.50
GPAZ121025-25.0012.0010.00-12.92-26.322.002.80
GPAZ201025-25.0020.0010.00-12.92-26.322.002.80
GPAZ181625-25.4018.0016.00-13.13-26.722.004.40
GPAZ321625-25.4032.0016.00-13.13-26.722.004.40
GPAZ282525-25.4028.0025.40-13.13-26.722.0010.30
GPAZ512525-25.4051.0025.40-13.13-26.722.0010.30
GPAZ222030-30.0022.0020.00-15.50-31.322.005.30
GPAZ402030-30.0040.0020.00-15.50-31.322.005.30
GPAZ282638-38.1028.0026.00-19.69-39.422.006.50
GPAZ522638-38.1052.0026.00-19.69-39.422.006.50
GPAZ121040-40.0012.0010.00-20.67-41.322.002.50
GPAZ201040-40.0020.0010.00-20.67-41.322.002.50
GPAZ222050-50.0022.0020.00-25.84-51.322.003.80
GPAZ402050-50.0040.0020.00-25.84-51.322.003.80
GPAZ323050-50.0032.0030.00-25.84-51.322.006.50
GPAZ603050-50.0060.0030.00-25.84-51.322.006.50
GPAZ535050-50.8053.0050.80-26.25-52.122.0019.90
GPAZ905050-50.8090.0050.80-26.25-52.122.0019.90
GPAZ323060-60.0032.0030.00-31.01-61.322.005.60
GPAZ603060-60.0060.0030.00-31.01-61.322.005.60
GPAZ626060-60.0062.0060.00-31.01-61.322.0023.60
GPAZ956060-60.0095.0060.00-31.01-61.322.0023.50
GPAZ535062-62.9053.0050.80-32.51-64.222.0013.60
GPAZ955062-62.9095.0050.80-32.51-64.222.0013.60
GPAZ323070-70.0032.0030.00-36.18-71.322.005.00
GPAZ603070-70.0060.0030.00-36.18-71.322.005.00
GPAZ535075-75.0053.0050.80-38.76-76.322.0011.10
GPAZ905075-75.0090.0050.80-38.76-76.322.0011.10
GPAZ535075-75.6053.0050.80-39.07-77.582.0012.00
GPAZ905075-75.6090.0050.80-39.07-77.582.0012.00
GPAZ222080-80.0022.0020.00-41.34-81.982.004.10
GPAZ402080-80.0040.0020.00-41.34-81.982.004.10
GPAZ828080-80.0082.0080.00-41.34-81.982.0032.10
GPAZ1458080-80.00145.0080.00-41.34-81.982.0032.10
GPAZ3230100-100.0032.0030.00-51.68-101.982.005.10
GPAZ6030100-100.0060.0030.00-51.68-101.982.005.10
GPAZ90100100-100.0090.00100.00-51.68-101.982.0039.90
GPAZ145100100-100.00145.00100.00-51.68-101.982.0039.90
GPAZ3230130-130.0032.0030.00-67.18-131.982.004.60
GPAZ6030130-130.0060.0030.00-67.18-131.982.004.60
GPAZ3230150-150.0032.0030.00-77.52-151.982.004.40
GPAZ6030150-150.0060.0030.00-77.52-151.982.004.40
GPAZ90100150-150.0090.00100.00-77.52-151.982.0020.90
GPAZ145100150-150.00145.00100.00-77.52-151.982.0020.90
GPAZ3230200-200.0032.0030.00-103.36-201.982.004.00
GPAZ6030200-200.0060.0030.00-103.36-201.982.004.00
GPAZ90100200-200.0090.00100.00-103.36-201.982.0015.60
GPAZ145100200-200.00145.00100.00-103.36-201.982.0015.60
GPAZ3230250-250.0032.0030.00-129.20-251.982.003.80
GPAZ6030250-250.0060.0030.00-129.20-251.982.003.80
GPAZ6260300-300.0062.0060.00-155.04-301.982.005.80
GPAZ9560300-300.0095.0060.00-155.04-301.982.005.80
GPAZ3230400-400.0032.0030.00-206.72-401.982.003.50
GPAZ6030400-400.0060.0030.00-206.72-401.982.003.50
GPAZ3230500-500.0032.0030.00-258.40-501.982.003.40
GPAZ6030500-500.0060.0030.00-258.40-501.982.003.40
GPAZ3230700-700.0032.0030.00-361.76-701.982.003.30
GPAZ6030700-700.0060.0030.00-361.76-701.982.003.30
GPAZ32301000-1000.0032.0030.00-516.801001.982.003.20
GPAZ60301000-1000.0060.0030.00-516.801001.982.003.20

nu een offerte nodig?

stuur vandaag nog uw aanvraag

start uw aangepaste offerte